Aquaparky Slovensko

Horúce leto priam láka stráviť ho v aquaparku. Vodný zábavný park s množstvom, bazénov, kaskád, tobogánov , šmykľaviek a ďalších atrakcií, ktoré zabavia ako deti tak aj dospelých. Na Slovensku nájdete množstvo celoročne otvorených aquaparkov.

Čo poviete na splav divej rieky

Vodný park Bešeňová je jedným z najlepších aquaparkov na Slovensku. Celoročne môžete využívať 9 bazénov, z ktorých 4 sú s termálnou vodou.  Dostať do bazéna sa môžete siedmimi toboganmi. V lete sa počet bazénov a aj toboganov zdvojnásobí.

Aj keď sú tobogany najvyhľadávanejšou atrakciou nie každému sadnú. Užiť pobyt si môžete aj v relaxačnom bazéne s tryskami, v bazéne s umelými vlnami, skúsiť raftovanie, potápanie a množstvo ďalších atrakcií.. Súčasťou areálu sú aj priestory s wellnessom, vírivkou a masážami.

Naučte sa surfovať na Slovensku

Surfovať môžete aj na Slovensku. Stačí len navštíviť Tatralandiu. Zábavný vodný park nájdete v Liptovskom Mikuláši a surfovanie je len jednou z množstva atrakcií, ktoré si tu môžete dosýta užiť. V areály nájdete 9 celoročne otvorených bazénov (v lete až 13). Z množstva toboganov a šmykľaviek by ste rozhodne mali vyskúšať tobogan 4Family, ktorý má dĺžku až 182 m.

Ak dostanete chuť na more, exotiku či Karibik uprostred zimy môžete to tu nájsť. V halách Tropical Paradise alebo Karibik je po celý rok teplo, môžete sa tu aj opaľovať alebo si zaplávať v bazénoch s morskou vodou. Deti sa vyšantia v pirátskom bazéne či nafukovacích preliezačkách a rodičia si môžu oddýchnuť na masážnych posteliach s tryskami. Na oddych a relax môžete navštíviť jeden z dvoch druhov wellness centier, zatiaľ čo deti môžu ísť do kontaktnej ZOO.

Aquapark s minerálnou liečivou vodou

Aquapark SPA & Aquapark Turčianske Teplice vám ponúka množstvo zábavy a zároveň vám aj zlepší alebo upevní vaše zdravie. Aquapark je rozdelený na dve časti – aquapark a SPA. V bazénoch v areály SPA nájdete minerálnu liečivú vodu, ktorá je ideálna pre liečbu urologických, nervových alebo gynekologických problémov a aj na liečbu pohybového aparátu.

V aquaparku nájdete plavecký bazén, divokú rieku s hojdacím zálivom, bazén pre deti či vodné masážne lehátka. Tobogany sa nachádzajú v každom aquaparku, ak ale máte odvahu môžete vyskúšať Kamikadze tobogan v Turčiansky Tepliciach s odvážne strmým sklonom. Tak ako? Trúfate si? Ak nie môžete si užiť jazdu toboganom s morskými zvieratkami. Movie tobogan vám ponúka zážitok ako nikde inde. Jazda v ňom je spestrená premietaním pohybujúcich sa morských zvieratiek.

 

 

 

Doporučená místa

úvodná
Michalská 3, 811 01 Bratislava, Slovensko
Tmavá degustace: Unikátní zážitek v srdci starého města!
úvodná
Michalská 3, 811 01 Bratislava, Slovensko
Dark tasting: A unique experience in the heart of the old town.
úvodná
Michalská 3, 811 01 Bratislava, Slovensko
Tmavá degustácia: Unikátny zážitok v srdci starého mesta!
divadlo košice 1
Hlavná 58, 042 77 Košice
Košické národní divadlo rozhodně patří mezi skvosty města.
Muzeum SNP
Kapitulská 23, 975 59 Banská Bystrica
Múzeum SNP
Múzeum SNP v Banskej Bystrici
Kapitulská 23, 975 59 Banská Bystrica
Múzeum SNP v Banskej Bystrici mapuje vývoj na Slovensku v období 2. svetovej vojny.

Přidání nového místa