Wellness & SPA na Slovensku

Skombinovať návštevu majestátnych slovenských hôr s vynikajúcou gastronómiou a s prvotriednym wellnessom môžete pokiaľ zavítate do Vysokých Tatier. Nemusíte ísť ani na vysokohorskú turistiku aby ste si mohli dopriať aj wellness & SPA so všetkým, čo k tomu patrí. Najväčší bazén v Tatrách Osvieženie v najväčšom hotelovom bazéne aký v Tatrách nájdete sa nachádza hotela Bellevue v Hornom Smokovci. Súčasťou služieb sú aj masáže a sauny. Bylinková parná sauna so svetelnou a zvukovou terapiou nie je jediný typ sauny aký tu na vás čaká. Suchá alebo parná soľná sauna, fínska alebo eukalyptová sauna – vybrať si budete mať z čoho.

Okrem klasickej masáže si môžete dopriať aj celotelovú masáž lávovými kameňmi alebo si užiť pobyt v hydromasážnej vírivke s morskou vodou. Oddych a relax na dvoch poschodiach Ak sa pri túrach vo Vysokých Tatrách dostanete na Štrbské pleso môžete si relax, odpočinok a odpočinok dopriať vo wellnesse v hoteli Patria.

Wellness Patria Aqua Paradise má až dve poschodia a jeho súčasťou je aj vonkajšia časť. Fínska zrubová stavba, eukalyptový parný kúpeľ, ľadová jaskyňa, sanárium, tepidárium či masáže sú len časťou procedúr, ktoré si môžete dopriať. Štrbské pleso je jednou z najnavštevovanejších lokalít Vysokých Tatier. Jazero uprostred majestátnych hôr, po ktorom dostala táto lokalita názov nie je jediným lákadlom tejto oblasti. Úchvatná príroda, dych vyrážajúce výhľady majestátnych hôr, čistý vzduch a samozrejme množstvo príležitostí oddýchnuť sa a relaxovať uprostred prírody aj s deťmi.

.

Doporučená místa

úvodná
Michalská 3, 811 01 Bratislava, Slovensko
Tmavá degustace: Unikátní zážitek v srdci starého města!
úvodná
Michalská 3, 811 01 Bratislava, Slovensko
Dark tasting: A unique experience in the heart of the old town.
úvodná
Michalská 3, 811 01 Bratislava, Slovensko
Tmavá degustácia: Unikátny zážitok v srdci starého mesta!
divadlo košice 1
Hlavná 58, 042 77 Košice
Košické národní divadlo rozhodně patří mezi skvosty města.
Muzeum SNP
Kapitulská 23, 975 59 Banská Bystrica
Múzeum SNP
Múzeum SNP v Banskej Bystrici
Kapitulská 23, 975 59 Banská Bystrica
Múzeum SNP v Banskej Bystrici mapuje vývoj na Slovensku v období 2. svetovej vojny.

Přidání nového místa